socialicon-fbsocialicon-twittersocialicon-youtubesocialicon-issuusocialicon-instagram

Wydawnictwo w Podwórku
ul. Waryńskiego 44 a/16
80-242 Gdańsk

Regulamin
Koszty dostawy

Współpraca wydawnicza
Obok realizacji własnych planów wydawniczych proponujemy współpracę w zakresie redagowania, korekty i składu tekstów oraz nadzoru nad drukiem. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w pracy nad książką możemy zaoferować nie tylko obsługę poszczególnych etapów tworzenia publikacji, lecz także całościową opiekę nad jej wydaniem. Zapraszamy do kontaktu firmy, instytucje i osoby prywatne, które chciałyby swoim projektom wydawniczym nadać estetyczny i profesjonalny kształt.

Zapytania prosimy składać na adres: wydawnictwo@wpodworku.pl.

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z Fundacją Gdańską, Narodowym Centrum Kultury, Ośrodkiem Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacją „Terytoria Książki”, wydawnictwem słowo/obraz terytoria, Urzędem Miejskim w Gdańsku i Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty.

 

Dla mediów
Pakiety materiałów prasowych na temat wydawanych przez nas tytułów znajdują się na stronach poszczególnych książek, w sekcji „Do pobrania”.
Wszystkich zainteresowanych recenzowaniem naszych publikacji, a także włączeniem się w ich promocję zapraszamy do kontaktu pod adresem promocja@wpodworku.pl.

 

Dystrybucja
Głównymi dystrybutorami naszych książek są Motyleksiazkowe.pl i hurtownia Ateneum Sp. z o.o. Księgarnie i biblioteki mogą zamawiać nasze publikacje również w systemie OSDW Azymut. Nasza oferta dostępna jest także na stronie Bonito.pl oraz na Tantis.pl.
Kontakt w sprawach współpracy handlowej: ksiegarnia@wpodworku.pl.

 

Propozycje wydawnicze
Drodzy Autorzy! Prosimy o zapoznanie się z profilem naszego Wydawnictwa przed podjęciem decyzji o przesłaniu nam propozycji wydawniczej. Teksty przyjmujemy wyłącznie w wersji elektronicznej (w formacie .doc lub .rtf), a można je przesyłać na adres wydawnictwo@wpodworku.pl. Ze względu na skromny liczebnie skład osobowy wydawnictwa zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane propozycje. Niezamówionych wydruków nadsyłanych tradycyjną pocztą nie przechowujemy i nie zwracamy.