Literacki Sopot 2018

16 sierpnia 2018

Rozpoczął się Festiwal Literacki Sopot. Licznym atrakcjom towarzyszą tradycyjnie targi książki, na których nie zabraknie także nas. Reprezentację Wydawnictwa w Podwórku spotkacie od czwartku do niedzieli (16–19 sierpnia – wpisujcie w kalendarze!) od godziny 11 przy stoisku nr 23.

MFF Nowe Horyzonty

26 lipca 2018

Zapraszamy do Wrocławia na MFF Nowe Horyzonty. W tym roku efektem naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty są książki Nicolasa Roega „Świat stale się zmienia” (w przekładzie Karoliny Kosińskiej) oraz wywiad Agnieszki Szeffel z Pedro Costą pt. „Nienapisana historia /(…) Czytaj całość…

Filip Szałasek w Sztuce Wyboru

6 kwietnia 2018

Dziękujemy Sztuce Wyboru za pomoc w zorganizowaniu spotkania wokół książki „Nagrania terenowe”. W czwartkowej dyskusji o field recordingu udział wzięli Filip Szałasek, Marcin Dymiter, Marcin Barski i Tomasz Swoboda, a rozmowie towarzyszył koncert projektu ate (Petar Petkov). Było bardzo fajnie(…) Czytaj całość…

Spotkanie wokół książki „Biedni, ale sexy”

19 marca 2018

18 marca, dzięki uprzejmości Gdańskich Targów Książki, w Nadbałtyckim Centrum Kultury miało miejsce spotkanie z okazji premiery książki „Biedni, ale sexy”. O zderzeniach kulturowych na wschodzie i zachodzie Europy z Agatą Pyzik rozmawiała Natalia Fiedorczuk.

Gdańskie Targi Książki

16 marca 2018

Gdańskie Targi Książki rozpoczęte! Wspaniała inicjatywa 🙂 Zapraszamy od dziś do niedzieli do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance, gdzie czekamy na stoisku nr 30.

« Archiwum