Wydawnictwo w Podwórku od podwórka

15 grudnia 2018

Gdyby ktoś się zastanawiał, jak pracujemy, to właśnie tak. Zdradzamy sekrety naszych domowych biur. W takich warunkach rodzą się nasze pomysły, tu są materializowane i archiwizowane. Oto Podwórkowe centrum dowodzenia!

Kierunek Kraków!

24 października 2018

Kierunek Kraków! Lecimy na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie​. Zapraszamy  od 25 do 28 października 2018 na stoisko B47!

Literacki Sopot 2018

16 sierpnia 2018

Rozpoczął się Festiwal Literacki Sopot. Licznym atrakcjom towarzyszą tradycyjnie targi książki, na których nie zabraknie także nas. Reprezentację Wydawnictwa w Podwórku spotkacie od czwartku do niedzieli (16–19 sierpnia – wpisujcie w kalendarze!) od godziny 11 przy stoisku nr 23.

MFF Nowe Horyzonty

26 lipca 2018

Zapraszamy do Wrocławia na MFF Nowe Horyzonty. W tym roku efektem naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty są książki Nicolasa Roega „Świat stale się zmienia” (w przekładzie Karoliny Kosińskiej) oraz wywiad Agnieszki Szeffel z Pedro Costą pt. „Nienapisana historia /(…) Czytaj całość…

Filip Szałasek w Sztuce Wyboru

6 kwietnia 2018

Dziękujemy Sztuce Wyboru za pomoc w zorganizowaniu spotkania wokół książki „Nagrania terenowe”. W czwartkowej dyskusji o field recordingu udział wzięli Filip Szałasek, Marcin Dymiter, Marcin Barski i Tomasz Swoboda, a rozmowie towarzyszył koncert projektu ate (Petar Petkov). Było bardzo fajnie(…) Czytaj całość…

« Archiwum